Nuty: Nuty

Norma - Vincenzo Bellini - opera - nuty na głos, chór i fortepian

157 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kompletną partyturę wokalną dwuaktowej, tragicznej opery włoskiego kompozytora - Vincento Belliniego - Norma. Rola tytułowa jest tu jedną z najtrudniejszych partii sopranowych. Jedną z najsłynniejszych jej wykonawczyń była Maria Callas, której interpretacje uwiecznione w nagraniach uchodzą za niedoścignione. Książka zawiera arie i duety, opracowanie na głos / głosy / chór z akompaniamentem fortepianu (wyciąg fortepianowy). Nuty dla zaawansowanych. Tytuł: NormaAutor: Vincenzo BelliniStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: głos, chór, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: RicordiSeria: Ricordi Opera Vocal ScoreFormat: 288 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, włoskiISBN: 9790040416848 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Alice kostka gitarowa AP-100R1-CO Chinese Opera
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl