Nuty: Nuty

Najłatwiejsze kolędy na dzwonki chromatyczne lub inne - Grzegorz Templin - nuty na dzwonki

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Doskonały zbiór dla wszystkich uczących się gry na dzwonkach chromatycznych. Zawarte w nim opracowanie 15 kolęd polskich pozwoli Wam zagrać i zaśpiewać w gronie rodzinnym, podczas szkolnych spotkań świątecznych. Opracowanie zawiera wersję jednogłosową i dwugłosową oraz teksty kolęd.Spis kolęd: Anioł pasterzom mówił tonacja C-durAnioł pasterzom mówił tonacja G-durBóg się rodziCicha nocDo szopyDzisiaj w BetlejemGdy się Chrystus rodziGdy śliczna PannaJezus malusieńkiJingle BellsLulajże JezuniuMędrcy świataPójdźmy wszyscy do stajenkiPrzybieżeli do BetlejemW żłobie leżyWśród nocnej ciszy Tytuł: Najłatwiejsze kolędy na dzwonki chromatyczneAutor: (opracowanie) Grzegorz TemplinStopień trudności: dla początkującychInstrument: dzwonki chromatyczneNotacja muzyczna: zapis nutowy, literowy, tekstWydawnictwo: AbsonicFormat: 40+16 str. (dodatek tekstowy), A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Grzegorz Templin ″Najatwiejsze koldy na dzwonki chromatyczne i inne″ ksika
Gewa 847000 dzwonki chromatyczne (tzw. cymbaki )
MatMax pokrowiec na dzwonki chromatyczne 27-tonowe (khaki)
MatMax pokrowiec na dzwonki chromatyczne 27-tonowe (czerwony)
ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl