Nuty: Nuty

Music Play Book 2 Part A & B - The Early Childhood Music Curriculum - Edwin E. Gordon - umuzykalnianie niemowląt i małych dzieci - podręcznik dla rodz

411 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja przedstawia znakomity program nauczania muzyki we wczesnym dzieciństwie. Music Play został zaprojektowany, aby pomóc nauczycielom, rodzicom i opiekunom noworodków i małych dzieci w rozwijaniu podstawowych umiejętności muzycznych, takich jak śpiew, rytm i ruch. Ta dostosowana do rozwoju seria muzyczna oparta jest na przełomowej książce „ Teoria uczenia się muzyki dla noworodków i małych dzieci”.Edwina E. Gordona, a także lata badań praktycznych i eksperymentalnych. Jest to druga część z tej serii obejmująca dwie publikacje (A i B). Książki zawierają bogaty zbiór piosenek i przyśpiewek rytmicznych w różnych tonacjach i metrum oraz wiele ćwiczeń muzycznych i ruchowych, które mają pomóc w zdobywaniu doświadczeń muzycznych i ruchowych u noworodków i małych dzieci.  Tytuł: Music Play Book 2 - The Early Childhood Music CurriculumAutor: Edwin E. Gordon, Wendy H. Valerio, Alison Reynolds , Beth Bolton , Cynthia TaggartWydawnictwo: GIA PublicationsFormat: 494 stron, A4, miękka oprawa bindowanaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781622775408 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Zebra Music Pirnik z motywem perkusji
Zebra Music Pirnik z motywem skrzypiec
Zebra Music Pirnik z motywem klawiatury, sztywny
Zebra Music Szelki muzyczne z motywem nutowym
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Anna Karasińska  -  sopran

Anna Karasińska  -  sopran

Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w londyńskiej Royal Academy of Music pod kierunkiem Joy Mammen otrzymując dyplom z wyróżnieniem (Dip RAM).

TRANSATLANTYK TRWA

TRANSATLANTYK TRWA

Finał konkursu TRANSATLANTYK Film Music Competition, „A Death in Colombia” przy świecach w Rozbitku oraz ostatni seans Kina Kulinarnego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl