Nuty: Nuty

Music for Young Bands: Metal! (Score & Parts) - nuty na młodzieżową orkiestrę dętą - Sean O'Loughlin

395 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kto by pomyślał, że klasyczne hardrockowe melodie tak dobrze przystosują się do orkiestrowej sceny koncertowej! Publikacja mieści w sobie dynamiczną kolekcję piosenek w doskonałych opracowaniach Seana O'Loughlinsa na młodzieżową orkiestrę dętą dla średnio zaawansowanych wykonawców. Spis utworów: Crazy Train (Ozzy Osbourne) Iron Man (Black Sabbath) Rock You Like A Hurricane (Scorpions) The Trooper (Iron Maiden) Tytuł: Music for Young Bands: Metal! (Score & Parts)Artysta: różni, opracowanie: Sean O'LoughlinStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra dętaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura i głosySeria: Young Concert Band Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 884088963057 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Electro Music Stand EX pulpit na nuty
Zildjian Artist Series Adrian Young paki perkusyjne
Zebra Music Owek z motywem nutowym
Jargar (638939) struna do wiolonczeli - C ′′Young Talent′′ 3/4 Medium
JAN MRÁČEK

JAN MRÁČEK

Od 2003 roku Jan Mráček uczył się w Praskim Konserwatorium, pod okiem Profesora Jiřego Fišera. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2013 roku i zaczął odnosić pierwsze sukcesy, m.in. debiutował w serii koncertów Young Talent, prezentującej młodych artystów w legendarnej sali koncertowej Rudolfinum Conce

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl