Nuty: reżyseria dźwięku

Modern Recording Techniques - David Miles Huber, Robert Runstein

217 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja ta, to najbardziej kompletny, profesjonalny przewodnik dotyczący nagrywania. Zawiera instrukcje, słowniczek i dokładnie wyczerpuje wszystkie tematy. Książka ta przydatna może być dla dźwiękowców, muzyków i muzyków elektronicznych, producentów, szkół, uniwersytetów i entuzjastów dźwięku. Podręcznik składa się z 17 rozdziałów i liczy ponad 500 stron. Wydanie szóste.   Tytuł: Modern Recording Techniques Autor: David Miles Huber, Robert E RunsteinStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Focal PressFormat: 672 str., miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780240810690 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MXL DRK USB (Desktop Recording Kit USB) mikrofon pojemnociowy USB
Steinberg UR 22 Mk2 Recording Pack interface audio USB 2.0
Steinberg UR 22C Recording Pack interface audio USB 3.0
Audient EVO Start Recording Bundle zestaw do nagrywania
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl