Nuty: programy komputerowe

Mijusic Trójdźwięki / D7 HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

199 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Co to jest Mijusic Trójdźwięki / D7?Mijusic Trójdźwięki / D7 to multimedialny przewodnik wprowadzający w świat brzmień akordów. Multimedialna prezentacja przedstawia zasady budowy trójdźwięków i dominanty septymowej. Poznajemy różnice pomiędzy akordami durowymi, molowymi, zmniejszonymi i zwiększonymi oraz różnymi formami dominanty. Uczymy się rozpoznawać różnice w brzmieniach prezentowanych akordów. Stopień przyswojenia wiedzy możemy na bieżąco sprawdzać w testach merytorycznych oraz brzmieniowych.Co zawiera?Program zawiera 15 lekcji podzielonych na dwie części tematyczne: trójdźwięki oraz dominanta. Wykłady przedzielone są testami sprawdzającymi stopień przyswojenia wiedzy oraz zadaniami słuchowymi. Całość kończy test rozpoznawania wszystkich poznanych akordów dostępnych w trybie, do wyboru, edukacyjnym lub konkursowym. Przykłady dźwiękowe zostały nagrane w studio na akustycznym fortepianie.Dla kogo?Materiał zawarty skierowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Z uwagi na metodyczne i niezwykle przejrzyste prezentacje treści merytorycznych program może stanowić bazę wiedzy dla wszystkich amatorów chcących poszerzyć bądź usystematyzować wiedzę z teorii muzyki.Program w wersji licencyjnej HOME oraz OEM przeznaczony jest do użytkownika domowego. Dla szkół oraz innych placówek oświatowych bądź dydaktycznych, publicznych oraz komercyjnych, skierowana jest licencja EDU.Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
EarMaster Pro 5 program komputerowy
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl