Nuty: NutyMała szkoła melodii op. 123 na skrzypce i fortepian - Charles Dancla

53 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Mała szkoła melodii op. 123" to zbiór 10 utworów na skrzypce z fortepianowym akompaniamentem. Proste utwory francuskiego skrzypka i pedagoga od lat chętnie grane przez dzieci, są stale polecane przez nauczycieli. Zarówno dla uczniów szkół muzycznych I stopnia jak i starszych. Spis utworów:Air de balletBalladeBarcarolleIntroduction et RondeauMazurkaPetit air variéPolkaRomanceRomanceValse Tytuł: Mała szkoła melodii op. 123 na skrzypce i fortepianAutor: Charles DanclaStopień trudności: dla początkujączychInstrument: skrzypce/fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat 48 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Charles Ray - Gold classics (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Wony Micha - W krainie melodii 1. Zbir ulubionych utworw w atwym ukadzie na fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl