Nuty: historia muzyki

Lekcje muzyki 1 - Średniowiecze i Renesans - Piotr Orawski

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja to pierwsza część z 6-tomowej serii opisującej historię muzyki w bardzo przystępny i atrakcyjny sposób. Autorem serii jest znany muzykolog i dziennikarz Programu II Polskiego Radia - Piotr Orawski. Przybliża on w sposób niebanalny i rzetelny, a zarazem przystępny dla zwykłego śmiertelnika, wiedzę zarezerwowaną dotąd tylko dla muzykologów.Pierwsza część obejmuje okres średniowiecza i renesansu.   Tytuł: Lekcje muzyki 1Autor: Piotr Orawski Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: KleFormat: 336 str., 190x190 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392638919 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha YRA 27III flet prosty altowy, strj F, palcowanie renesans (kolor biay)
AN Wjcicki Piotr ″Szkoa gitarowej improwizacji″ ksika + CD
AN WSC MJ 300 NI gniazdo due stereo
AN WSC MJ 2 NI gniazdo mae mono
RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Emma Kirkby

Emma Kirkby

Będąc studentką filologii klasycznej na Uniwersytecie w Oxfordzie ta światowej sławy śpiewaczka, autorytet w świecie muzyki dawnej bez większych planów muzycznych pobierała lekcje śpiewu u Jessiki Cash. Jako nauczycielka śpiewała dla przyjemności w grupach bądź chórach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl