Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Łatwy Paderewski - nuty na fortepian lub keyboard dla początkujących - Agnieszka Górecka

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera zbiór 40 najpopularniejszych utworów Ignacego Jana Paderewskiego w łatwym opracowaniu nutowy na fortepian lub keyboard, dla początkujących wykonawców.Spis utworów: 1. Impromptu2. Allegro z Sonaty fortepianowej, część 13. Canzone4. Dudziarz z cyklu 'Sześć pieśni'5. Intermezzo6. Intermezzo z cyklu 'Humoreski koncertowe'7. Krakowiak nr 1 z cyklu 'Tańce polskie'8. Krakowiak nr 2 z cyklu 'Tańce polskie'9. Krakowiak fantastyczny z cyklu 'Humoreski koncertowe'10. Legenda11. Legenda z cyklu 'Miscellanea'12. Mazurek F-dur13. Mazurek G-dur14. Mazurek z cyklu 'Tańce polskie'15. Melodia z cyklu 'Miscellanea'16. Menuet z cyklu 'Humoreski koncertowe'17. Menuet z cyklu 'Miscellanea'18. Sarabanda z cyklu 'Humoreski koncertowe'19. Miniatura20. Moment Musicale z cyklu 'Miscellanea'21. Nokturn z cyklu 'Miscellanea'22. Pieśń miłości z cyklu 'Album majowy - Sceny romantyczne'23. Pieśń nr 5 z cyklu 'Pieśni wędrowca'24. Pieśń nr 3 z cyklu 'Pieśni wędrowca'25. Polonez z cyklu 'Tańce polskie'26. Polonez - Fantazja27. Powódź28. Scherzino z cyklu 'Album majowy - Sceny romantyczne'29. Suita część I30. Taniec nr 1 z cyklu 'Album tatrzański'31. Taniec nr 2 z cyklu 'Album tatrzański'32. Taniec nr 5 z cyklu 'Album tatrzański'33. Taniec nr 6 z cyklu 'Album tatrzański'34. Walce z cyklu 'Album majowy - Sceny romantyczne'35. Walc nr 136. Walc nr 237. Walc nr 338. Wariacje z cyklu 'Miscellanea'39. Wariacje i Fuga40. Wieczór z cyklu 'Album majowy - Sceny romantyczne'   Tytuł: Łatwy PaderewskiAutor: Ignacy Jan Paderewski, (opracowanie) Agnieszka GóreckaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: ContraFormat: 60 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372158371 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VIII ″Magoka″
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Wachnik Trio

Wachnik Trio

Zespół powstał z inicjatywy znakomitego polskiego fagocisty, solisty Filharmonii Narodowej w Warszawie Leszka Wachnika. Do współpracy zostali zaproszeni: oboistka Agnieszka Wachnik oraz profesor Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie Romuald Gołębiowski.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl