Nuty: nuty na fortepian

Łatwe melodie i piosenki na fortepian lub keyboard - Stanisław Wiśniewski

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera łatwe melodie na fortepian opracowane w dwóch wersjach: łatwej i trochę trudniejszej. Nuty na fortepian i słowa piosenek. Spis utworów: Cicho konie  Cicho konie - wersja II Mam chusteczkę haftowaną Mam chusteczkę - wersja II  U komarów wesele U komarów wesele - wersja II Cyganeczka  Cyganeczka - wersja II Trzej krasnale  Trzej krasnale - Wersja II Zagraj mi piękny Cyganie Zagraj mi piękny Cyganie - wersja II Gdzieżeś ty bywał czarny baranie Gdzieżeś ty bywał - wersja II Na wójtowej  Na wójtowej roli - wersja II Murarczyk  Murarczyk - wersja II Batory Batory - wersja II Góralka  Góralka - wersja II Stary niedźwiedź Stary niedźwiedź - wersja II Orawa  Orawa - wersja II  Pije Kuba do Jakuba Pije Kuba do Jakuba - wersja II Walc z operetki "Baron cygański" Walc z operetki "Baron cyg". - wersja II Tytuł: Łatwe melodie i piosenki na fortepianOpracowanie: Stanisław WiśniewskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: MarcusFormat: 48 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
PWM Buble Michael - To Be Loved (utwory na fortepian, wokal i gitar)
"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl