Nuty: Nuty

Kult. Biała Księga, czyli wszystko o wszystkich piosenkach - Wiesław Weiss

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka Wiesława Weissa, redaktora naczelnego „Teraz Rocka”, autora rockowych encyklopedii i wielu innych książek na temat muzyki ujawnia nam nieznane fakty, anegdoty i opowieści z historii Kultu oraz inspiracje i wspomnienia kryjące się za wszystkimi piosenkami zespołu, których jest ponad dwieście.Możemy poszukać tu odpowiedzi na pytania: Dlaczego pobili Kazika w Stodole? Do kogo pisał list w środku nocy? Kto i w jakich okolicznościach powiedział: „Biała wódka, czarny ptak”? I dlaczego Seks uciekał przez okno? i jaki ma to związek z piosenkami Kultu: „Arahja”, „Gdy nie ma dzieci”, „Baranek”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie”,  „Czarne słońca”, „Piosenka młodych wioślarzy”, „Celina” i wieloma innymi.Lektura obowiązkowa  dla fanów "Kultu".   Tytuł: Kult. Biała Księga, czyli wszystko o wszystkich piosenkach.Autor: Wiesław WeissStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: In RockFormat: 1008 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392699149 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

American DJ PAR 64 LED 10mm biała obudowa
Fleabass 32 PRO BKWH gitara basowa czarno-biała
Cort T34 WP biała gitara basowa
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Komponowanie muzyki – jak to się robi

Komponowanie muzyki – jak to się robi

Wiele razy pytano mnie: „jak to się robi?” Żeby wszystko było jasne – chodzi o komponowanie muzyki. Dopóki nie usłyszałem tego pytania nie zastanawiałem się nad tym – po prostu to robiłem i już. A odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta jak samo komponowanie.

trąbka

trąbka

trąbka to mały instrument dęty blaszany o jasnej, metalicznej barwie i największej skali spośród wszystkich dętych blaszanych - e-c2

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl