Nuty: Nuty

Krzysztof Nieborak: 15 sentymentalnych walców i menuet na gitarę solo - nuty na gitarę klasyczną

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi zbiór miniatur na gitarę klasyczną, zaprojektowanych z myślą o uczniach szkół muzycznych I stopnia. Wydanie zawiera 15 sentymentalnych melodii w tym walce i menuety o zróżnicowanym poziomie trudności dostosowany do umiejętności młodych muzyków. Kompozytor, mając na uwadze satysfakcję i radość z gry, zrezygnował celowo z wielu oznaczeń agogiczno-dynamicznych, aby umożliwić wykonawcom większą swobodę i możliwość własnych interpretacji. Ta kolekcja miniatur ma na celu nie tylko rozwijanie umiejętności gry na gitarze, ale także inspirację do kreatywnego podejścia do muzyki i eksperymentowania z własnymi pomysłami interpretacyjnymi. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Etude à la Minuet Jesienny walc Mały walczyk hiszpański Mini walczyk - rozgrzewka Poranny walczyk ozdobnik Rezolutny walczyk Trochę dziwny walc Walc lento Walc listopad Walc październik Walc tęsknota Walc zagadka Walczyk co nieco hiszpański Walczyk iberyjski Walczyk szkolny Walczyk wieczorny z nutką sentymentu Tytuł: 15 sentymentalnych walców i menuet na gitarę soloAutor: Krzysztof NieborakStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: AbsonicFormat: 36 stron A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367542715 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf – altówka

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl