Nuty: Nuty

Tablice edukacyjne dla szkół muzycznych: Tablica T6 - Interwały, znaki chromatyczne

12 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Piękny kalendarz na 2016 rok z gitarą na okładce. Doskonały prezent dla muzyka, gitarzysty, miłośnika gitary.Niewielki wymiar sprawia, że zmieści się zarówno do torebki, kieszeni pokrowca jak i plecaka. Oprawa: szyta i klejona, zakładka: wstążka w kolorze szarym. Podział kalendarza dzienny. Kalendarium zawiera m.in.: numerację dni i tygodni roku, fazy Księżyca, godziny wschodu i zachodu Słońca, po trzy imiona. Część dodatkowa / informacyjna zawiera dane personalne, skrócone kalendarium roku bieżącego, poprzedniego i następnego, święta międzynarodowe, planer na rok bieżący i następny (I kwartał lub więcej), kalendarz wieczny, rocznice ślubów, telefoniczne numery kierunkowe w UE, dopuszczalne prędkości w Europie, podstawowe dane krajów UE, informacje techniczne (jednostki miar, przeliczniki, formaty papieru itp.), odległości pomiędzy wybranymi miastami w Polsce i w Europie, część teleadresowa. Oprawa twarda, format: B6 (120x166 mm) zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Znaki chromatyczne w gamach (komplet kart)
K&M 12383-000-81 tablica z logo promocyjnym
Angel AX-25N2 dzwonki chromatyczne 25-tonowe G-G
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Isaac Albéniz

Isaac Albéniz

Hiszpański kompozytor należący do grona artystów tworzących w ramach tzw. Szkół Narodowych. Jako pierwszy w swoim kraju zaczął posługiwać się rytmami i melodiami ludowymi, które wplatał w swoje utwory.

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl