Nuty: Nuty

John Patitucci - 60 Melodic Etudes For Acoustic And Electric Bass - nuty na kontrabas

178 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkołą gry na kontrabasie autorstwa Johna Patitucci - jednego z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych basistów w branży. Z książką tą możesz znacznie poszerzyć swoje umiejetności dotyczące gryfu, intonacji, trzymania czasu, elastyczności i wielu innych rzeczy. Książka ta łączy muzykę oraz technikę wynikającą z doświadczenia Johna.   Tytuł: 60 Melodic Etudes For Acoustic And Electric BassAutor: John Patitucci Stopień trudności: dla początkującychInstrument: kontrabas Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Carl FisherFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780825857058     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
GHS Phosphor Bronze - Acoustic-Electric Bass String Set, Light, .040-.096
Warwick John Entwistle - Bass Culture
Yamaha SLB-200 Silent Bass kontrabas elektryczny 3/4
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl