Nuty: Nuty

Grzegorz Miśkiewicz: Stabat Mater - nuty na chór mieszany (SATB)

8 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Stabat Mater" jest to sekwencja napisana prawdopodobnie przez franciszkanina Jacopone da Todi. W 1727 roku sekwencja została włączona do liturgii rzymsko - katolickiej i współcześnie śpiewana jest w święto Siedmiu Boleści Matki Boskiej. W niniejszej publikacji zawarto opracowanie "Stabat Mater" Grzegorza Miśkiewicza na chór SATB a capella. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Stabat MaterAutor: Grzegorz MiśkiewiczStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: chór mieszanyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: 8 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372153655 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
AN Templin Grzegorz ″Gitara dla kadego″
AN Templin Grzegorz ″Chwyty na ukulele″
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
Stabat Mater Dolorosa, czyli czym inspirują się artyści

Stabat Mater Dolorosa, czyli czym inspirują się artyści

Tematyka religijna od wieków stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla kolejnych twórców parających się rozmaitymi dziedzinami sztuki. Artyści podejmowali próby odzwierciedlenia religijnej ekstazy, pasyjnego cierpienia czy po prostu żarliwej modlitwy.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl