Nuty: NutyFlamenco na bis - utwory na gitarę - Robert Gawron

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Flamenco to zjawisko kulturowe, związane z folklorem andaluzyjskich Romów, obejmujące muzykę, śpiew, taniec, strój i zachowania. Jego tradycja pochodzi z Andaluzji. Muzyka wykonywana jest przede wszystkim na gitarze, gdzie rytm wybiją zarówno tańczący jak i śpiewacy przez: uderzenia dłońmi (klaskanie), pstrykanie palcami, uderzenia otwartymi dłońmi o pudło i za pomocą kastanietów. Książka dedykowana jest dla gitarzystów solowych i duetów gitarowych o poziomie trudności początkującym i zaawansowanym. Melodyjne i dynamiczne utwory świetnie  na bis po każdym recitalu. Utwory zarówno tradycyjne, jak i współczesne na jedną gitarę lub duet. Spis treści:SYMBOLE*Znaczenie symboli i oznaczeń użytych w nutachO UTWORACHDUETY*El Vito*Unos ojos negrosUTWORY SOLOWE*Amelia*Campanilleros*Irmina*Fandango de Huelva*FantasiaO AUTORZE Tytuł: Flamenco na bis - utwory na gitaręAutor: Robert GawronStopień trudności: początkujący, średnio-zaawansowany Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 60 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN:9788387217648 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Gawron Robert ″Flamenco na bis″
AN Gawron Robert ″Ukulele Flamenco″ ksika
AN Gawron Robert ″Ukulele ogniskowe″ ksika
AN Gawron Robert ″Gitara Ogniskowa″ piewnik modziewowy
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl