Nuty: śpiewnik gitarowy

Elektryczne Gitary - cz. 2

5 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Piosenki na gitarę z płyt 'Od morz do morza', 'Huśtawki', 'Na krzywy ryj', 'Kiler'.Spis utworów: Co ty tutaj robiszCud, DlaczegoDobry początekGoń swego pawiaHuśtawkaInteresJa jestem nowy rokJak zwierzętaJesteś słodkaKilerKingaLeasing, Marymoncki DżonMijamy sięNa krzywy ryjNie męcz mnieNie wiem co to senOd morza do morzaOna jest pedałemPiosenka dla działaczaPiosenka politycznaPowiedz skądRuszamyRyba piłaSerce jak piesStacja WilanowskaTrzecia macochaW pewnym mieścieW porównaniuZdemolowane sklepyZłodziej samochodowyŻegnaj baj baj Tytuł: Elektryczne Gitary - cz. 2Autor: opracowanie zbioroweStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: akordyWydawnictwo: AbsonicFormat: 52 str. A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8387217085 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Leonardo EV-50-W skrzypce elektryczne 4/4
M Strings DSG-1802 skrzypce elektryczne 4/4
M Strings DSZB-015 skrzypce elektryczne 4/4
Harley Benton HBV 600TS 4/4 skrzypce elektryczne
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl