Nuty: Nuty

Easier Together: Recorders 1 - razem łatwiej - proste nuty na duety fletowe

78 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja Easier Together cz. 1 zawiera krótkie i łatwe duety na flet prosty. Utwory opracowane zostały do gry w dwugłosie, niektóre z nich zawierają przydatne wskazówki i komentarze. Proces nauki i ćwiczenia jest dodatkowo wspierany przez tablicę palcowania i znaki artykulacyjne. Książka została wydana w  taki sposób aby początkujący mógł wykonywać utwory zarówno ze swoimi nauczycielami, jak i z bardziej zaawansowanymi uczniami. Piosenki ułożone zostały w sposób progresywny. Nuty przeznaczone dla początkujących flecistów.Tytuł: Easier Together: Recorders 1Autor: Peter PerenyiStopień trudności: dla początkującychInstrument: dwa flety prosteNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Editio Musica BudapestFormat: 52 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, niemiecki, węgierskiISBN: 9790080201015 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stachak Tatiana ″Ucze i nauczyciel cz.3 (duety gitar)″ ksika
PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
PWM Igudesman Aleksey - Celtic & More. Duety skrzypcowe
PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl