Nuty: nuty na saksofon

Dixieland Favorites: Alto Sax - 15 standardów - nuty na saksofon altowy (+ audio online)

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta kolekcja zawiera 15 solowych aranżacji utworów Dixieland opracowanych na saksofon altowy. Dixieland to styl w muzyce jazzowej, który powstał w Nowym Orleanie na początku XX wieku, skąd został przeniesiony do Chicago i Nowego Jorku przez zespoły nowoorleańskie. W skład zespołu dixielandowego wchodzi: trąbka (albo kornet), puzon, klarnet oraz sekcja rytmiczna, na którą składają się co najmniej dwa z instrumentów: gitara/banjo, kontrabas, tuba, fortepian, perkusja. Nuty opracowane zostały dla początkujących muzyków.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Basin Street Blues Bill Bailey, Won't You Please Come Home Black Bottom Stomp Bugle Call Rag Copenhagen High Society Maple Leaf Rag Muskrat Ramble Royal Garden Blues South Rampart Street Parade Sweet Georgia Brown Tiger Rag (Hold That Tiger) Tin Roof Blues 'Way Down Yonder In New Orleans When The Saints Go Marching In Tytuł: Dixieland Favorites: Alto SaxAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardSeria: Instrumental Play-AlongFormat: 32 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540024305 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - International accordion favorites
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
Mollenhauer 2256 Canta Alto flet prosty altowy, palcowanie niemieckie, pojedyncze otwory
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl