Nuty: Nuty

Disney Tunes: Recorder Fun! - zestaw: flet prosty oraz nuty na flet do piosenek z filmów Disneya

56 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Unikalny zestaw złożony z książki zawierającej kolekcję 8 piosenek z disney'owskich bajek w prostym opracowaniu na flet prosty wraz z dobrej jakości fletem prostym. Całość tworzy idealny komplet dla początkującego flecisty.Spis utworów:The Bare NecessitiesBella NotteEv'rybody Wants To Be A CatIt's A Small WorldLes PoissonsMickey Mouse MarchSupercalifragilisticexpialidociousZip-a-dee-doo-dah   Tytuł: Disney Tunes: Recorder Fun! Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet prosty Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: A4, miękka oprawa, w komplecie flet prostyJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495065835   Zobacz wszystkie nuty na flet prosty! zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ars Nova Recorder flet prosty sopranowy, palcowanie renesansowe
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
GEWA Wycior Flet prosty, flet Garklein
MStar R08 flet prosty (ty)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl