Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Deluxe Guitar Play-Along Volume 27: Stevie Ray Vaughan (+ audio online) - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną

143 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 najpopularniejszych utworów Steviego Raya Vaughana opracowanych na gitarę elektryczną. Dostępne piosenki zaaranżowane zostały używający maksymalnie czterech akordów co znacznie ułatwi grę początkującym. Wydanie obejmuje również zapis tabulatury, akordy oraz teksty piosenek. Nuty przeznaczone są dla średnio-zaawansowanych gitarzystów.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet wraz ze specjalnym programem pozwalającym na zmianę tempa, tonacji i zapętlanie odtwarzania. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: 1. Crossfire2. Pride And Joy3. Mary Had a Little Lamb4. Tightrope5. Honey Bee6. Cold Shot7. Couldn't Stand The Weather8. Empty Arms9. The House Is Rockin'10. Lenny11. Look At Little Sister12. Love Struck Baby13. Scuttle Buttin'14. The Sky Is Crying15. Texas Flood Tytuł: Deluxe Guitar Play-Along Volume 27: Stevie Ray VaughanAutor: Stevie Ray VaughanStopień trudności: dla średnio zaawansowanychSeria: Deluxe Guitar Play-AlongInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 144 str, A4, miękka oprawa, kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781705160466 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Stevie Ray Vaughan Stratocaster PF 3- color Sunburst gitara elektryczna
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Rni - Riffology. Learn to play 140 classical riffs (tabulatury gitarowe)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl