Nuty: Nuty

Conrad Drzewiecki. Reformator polskiego baletu - Stefan Drajewski

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Historia niezwykle barwnej postaci jaką był Conrad Drzewiecki - biografia tancerza, choreografa i reformatora polskiego baletu. Solista Opery Poznańskiej, Dyrektor Poznańskiej Szkoły Baletowej, założyciel Polskiego Teatru Tańca. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in.: dyplom Ministra Spraw Zagranicznych i Nagrodę Państwową I stopnia za propagowanie kultury polskiej za granicą, Nagrodę Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki, tytuł: 'Zasłużonego dla Kultury Narodu'. Czym zasłynął? Tańcem, niebanalną choreografią, wybitnym wizjonerstwem, które pozwoliło mu połączyć elementy baletu z tańcem modern. Książka polecana dla wszystkich miłośników tańca.   Tytuł: Conrad Drzewiecki. Reformator polskiego baletu Autor: Stefan Drajewski Seria: - Instrument: - Stopień trudności: - Notacja muzyczna: - Wydawnictwo: Rebis Format: 392 str., 160x226 mm, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 788378185239 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 2
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 1
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 3. Technika podwjnych dwikw
PWM Beethoven Ludwig van - Sonaty fortepianowe vol.1
Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Wachnik Trio

Wachnik Trio

Zespół powstał z inicjatywy znakomitego polskiego fagocisty, solisty Filharmonii Narodowej w Warszawie Leszka Wachnika. Do współpracy zostali zaproszeni: oboistka Agnieszka Wachnik oraz profesor Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie Romuald Gołębiowski.

POD SCENĄ - kawiarnia teatralna

POD SCENĄ - kawiarnia teatralna

Kiedy już kupicie bilet na przedstawienie i stojąc w drzwiach Teatru Polskiego, zadowoleni z dobrego zakupu, z satysfakcją popatrzycie na fontannę i piękniejący zamek Sułkowskich - skręćcie w prawo...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl