POD SCENĄ - kawiarnia teatralna

Kiedy już kupicie bilet na przedstawienie i stojąc w drzwiach Teatru Polskiego, zadowoleni z dobrego zakupu, z satysfakcją popatrzycie na fontannę i piękniejący zamek Sułkowskich - skręćcie w prawo. Tuż za węgłem znajdziecie dyskretne wejście do nowej bielskiej atrakcji: klubu Pod Sceną. Tak naprawdę kawiarnia mieści się w podziemiach pod foyer, co umożliwia jej działanie także w czasie, gdy na scenie odbywa się spektakl. Żeby miło spędzić tu czas, bilet teatralny nie jest koniecznie potrzebny.

Codziennie już od godziny 12.00, Pod Sceną zaprasza wszystkich, którzy w niepowtarzalnej atmosferze teatralnego podziemia chcieliby skonsumować coś smacznego, albo po prostu pogadać przy kawie czy jakimś innym napoju.

Jednak Pod Sceną to nie tylko atrakcje dla podniebienia. W TAKIM MIEJSCU nie może oczywiście zabraknąć oferty artystycznej. Będą to przede wszystkim koncerty muzyczne i recitale, ale także interesujące wystawy.

Wstęp na niektóre imprezy będzie biletowany; w programie Pod Sceną znajdzie się jednak też sporo propozycji, w których można wziąć udział bezpłatnie. Czy Pod Sceną będzie najmodniejszą kawiarnią w Bielsku-Białej? Czy stanie się bielską Café de Flore albo Ziemiańską? Kandydaci na bielskich Słonimskich, Gombrowiczów, Sartre'ów, czy przyszłe Simony de Beauvoir - już rezerwują stoliki.

Kawiarnia teatralna "Pod Sceną"
tel. 696131535
email: [email protected]


 

Powiązane Video Wszystkie video

N?dznicy - s?uchaj, kiedy ?piewa lud
Tomasz Dolski - Love to Music
„Pierwsze Kroczki” – Mama Dada
Aleksander D?bicz - Cinematic Piano [teaser]

Instrumenty i sprzęt muzyczny

DTS Scena 650/1000 reflektor Fresnel
DTS Scena 2000 PC ANTI-HALO
DTS Scena 300/500 reflektor PC
DTS Scena 650/1000 reflektor PC

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl