Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Composer Showcase: Jennifer Linn - Just Pink - 9 utworów fortepianowych - nuty na fortepian solo

59 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta kolekcja zabawnych utworów na fortepian solo wprowadzi uczniów w nowe dźwięki i rytmy. Publikacja zawiera 9 spektakularnych utworów skomponowanych przez Jennifer Linn w nowoczesnym impresjonistycznym stylu. Do wydania dołączone zostały teksty piosenek. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Pink Fuzzy Slippers Bubblegum Song Flamingo Piglet Pink Lemonade Pink Party Surprise Pink Polka Dots Rosebud Sunset Glow Tytuł: Just PinkAutor: Jennifer LinnStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Composer ShowcaseWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 16 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423435372 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Rni - Harry Potter. Muzyka do wszystkich filmw serii na fortepian solo
Behringer MDX2600 Composer Pro XL kompresor
PWM Wony Micha - W krainie melodii 1. Zbir ulubionych utworw w atwym ukadzie na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

ARTur

ARTur

Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Artysta wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej, jak i improwizowanej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl