Nuty: Nuty

Chris Tomlin: Collection - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa

106 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera znane utwory wybitnego kompozytora z Tekasu  Chrisa Tomlina. Opracowanie na fortepian, gitarę i głos zawiera nuty, akordy i słowa piosenek. Dla średnio-zaawansowanych. Spis treści: Amazing Grace (My Chains Are Gone)ForeverHoly Is The LordHow Can I Keep From SingingHow Great Is Our GodI Will FollowI Will RiseJesus Loves MeJesus MessiahLay Me DownOur GodWaterfallWe Fall DownWhite FlagWhom Shall I Fear (God Of Angel Armies) Tytuł: Collection Autor: Chris TomlinStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy gitarowe, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423454670 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Sinatra Frank - Gold classics. Essential collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl