Nuty: Nuty

Chopin Monopoly - legendarna gra planszowa w chopinowskiej odsłonie!

199 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zamknij na moment oczy, rzuć kośćmi i daj się poznać jako prawdziwy wirtuoz interesu! Monopoly „Chopin” stawia przed graczami perspektywę zbudowania od podstaw muzycznego imperium kompozytora – od skromnej oficyny dworu w Żelazowej Woli aż do współczesnych prestiżowych konkursów pianistycznych i międzynarodowych festiwali muzycznych jego imienia.Zostań opiekunem i zarządcą chopinowskich skarbów, odnajdź zaginione autografy i umiejętnie zlicytuj je na aukcji, spróbuj swoich sił jako Dyrektor Konkursu Chopinowskiego i organizuj wystawy chopinowskie na całym świecie.W zestawie gry znalazły się pionki kolekcjonerskie: fortepian, profil Chopina, pióro, pianino, pomnik z Łazienek Królewskich, kapelusz.     Gra Monopoly Chopingra dla 2-6 osób, dla graczy w wieku 8+   rok wydania: 2021 języki: polski, angielski wielkość pudełka: 400x50x267 mm waga: 1.8 kg zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najpikniejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
AN Drodowski Mirosaw ″Fryderyk Chopin na 2 gitary″ ksika
AN Drodowski Mirosaw - Fryderyk Chopin na gitar - ksika
Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Żeby nie było niepoważnie nie zacznę od tego, że Luca jest nieziemsko przystojny (jakby nie wystarczyło to, że na wiolonczeli gra jak poeta i hardrockowiec w jednym). Wiolonczela, która trochę niesłusznie zniewieściała za sprawą pewnej prześlicznej wiolonczelistki ożywa w rękach tego młodego boga. O

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Amerykańska wirtuozka wyszła z więzienia, by zagrać w stolicy

Amerykańska wirtuozka wyszła z więzienia, by zagrać w stolicy

Amerykańska gwiazda skrzypiec Rachel Barton Pine mimo sprzeciwu skazanych została w ubiegłą środę wypuszczona z zakładu karnego w Nowej Hucie. Swoją grą wprawiła w zachwyt krakowskich więźniów, w sobotę 11 lutego wyzwoli brzmienie wartych miliony dolarów skrzypiec w stolicy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl