Nuty: Nuty

Chopin i przyjaciele - gra planszowa

150 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Planszowa gra strategiczna „Chopin i przyjaciele”  Gra przeznaczona dla 3-6 osób w wieku powyżej 14/15 lat. Rozgrywka zajmuje około 45-60 min. Gra stworzona została przez znawców i badaczy twórczości i życia Chopina z Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina oraz Muzeum. Podczas gry wcielasz się w jedną z sześciu postaci z kręgu przyjaciół Chopina, aby towarzyszyć mu w podróży z Warszawy do Paryża. Uczestniczysz w jego codzienności, a koleje losu pianisty wpływają na posiadaną przez Ciebie liczbę punktów zdrowia i aktywności twórczej, a także na zasób portfela. Musisz zadbać o to, aby przed dotarciem do celu zgromadzić jak największą liczbę rękopisów z utworami Chopina. Gromadzisz punkty, wymieniasz je na monety, aby uczestniczyć w licytacjach rękopisów. Poznajesz przy tym życie i twórczość Fryderyka w jej najróżniejszych odcieniach.W pudełku zamieszono elementy gry:  plansza o wymiarach 560x560 mm, 6 pionków drewnianych i znaczników, 6 kart postaci na podstawie obrazów Tomasza Wiktora wraz z parawanami, 110 kart akcji, 54 karty rękopisów, pudełeczka na monety, znaczniki postaci, żetony ruchu, instrukcja gry w języku: polski, angielski. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najpikniejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
Campanilla (S10001) Zestaw perkusyjny Garden Friends - Ogrodowi przyjaciele, 3 sztuki Letni przyjaciele, 3-czci
Rohema Percussion Chopin, batuta
Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl