Nuty: nuty na saksofon

Charles Jay - Aria et Scherzetto pour saxophone alto et piano - nuty na saksofon altowy i fortepian

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera utwór "Aria et Scherzetto"  francuskiego kompozytora Charlesa Jay'a w opracowaniu na saksofon altowy i fortepian.Utwór jest krótki, zróżnicowany pod względem charakteru i tempa, przeznaczony dla średnio zaawansowanych wykonawców.   Tytuł: Charles Jay - Aria et Scherzetto Autor:  Charles Jay Stopień trudności:  dla średnio zaawansowanychInstrument: saksofon altowy, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Editions Henry LemoineFormat: 8+4 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9790230945172 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Charles Ray - Gold classics (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Aria AD-50 Solid gitara akustyczna
Sontronics ARIA mikrofon lampowy
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Charles Gounod

Charles Gounod

Francuski kompozytor, twórca opery oraz utworów religijnych. Urodził się w 1818 roku w Paryżu, gdzie zakochany w muzyce postanowił kształcić się w Paryskim Konserwatorium.

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl