Nuty: nuty na klarnet

Carl Maria von Weber, Robert Schumann, Felix Mendelssohn: Masterworks For Clarinet And Piano - nuty na klarnet z fortepianem

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja 6 klasycznych utworów w opracowaniu na klarnet i fortepian.Spis utworów:     Brahms: Sonata No. 1 in F minor for Clarinet and Piano, Op. 120, No. 1    Brahms: Sonata No. 2 in E-flat Major for Clarinet and Piano, Op. 120, No. 2    Mendelssohn: Sonata in E-flat Major for Clarinet and Piano    Schumann: Fantasy-Pieces for Clarinet and Piano, Op. 73 (includes parts for A or B-flat clarinet)    Weber: Grand Duo Concertant for Clarinet and Piano, Op. 48    Weber: Variations for Clarinet and Piano, Op. 33   Tytuł: Masterworks For Clarinet And Piano Autor: różni, Carl Maria von Weber, Robert Schumann, Felix MendelssohnStopień trudności: dla średniozaawanowanychInstrument: klarnet, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: G.  Schirmer Format: 208 str., A4, miękka oprawa, Język wydania: angielskiISBN: 9780793554058 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

ProMark TXCPW Carl Palmer Signature paki perkusyjne
Rohema Percussion Weber, batuta
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 2
PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl