Nuty: Nuty

Camille Saint-Saens: Karnawał zwierząt - opowieść obrazkowo-muzyczna dla dzieci (+ płyta CD)

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Karnawał zwierząt' to kolejna muzyczno-obrazkowa propozycja dla dzieci, wprowadzająca je w świat muzyki poważnej.Książeczka zawiera krótką opowieść oraz ilustracje do wszystkich 'zwierzęcych 'utworów zawartych na dołączonej płycie CD.Utwory na płycie wykonuje Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.Spis utworów: Camille Saint-SaënsKarnawał zwierząt1. Introdukcja i marsz królewski lwa[2:09]2. Kury i koguty[0:46]3. Kuany[0:43]4. Żółwie[2:06]5. Słoń[1:31]6. Kangury[0:55]7. Akwarium[2:24]8. Osobistości z długimi uszami[0:54]9. Kukułka[2:17]10. Ptaszarnia[1:18]11. Pianiści[1:26]12. Skamieliny[1:31]13. Łabędź[3:20]14. Finał W skład Orkiestry wchodzą: Marek Pijarowski /dyrygent/Barbara Mróz /fortepian/Barbara Muła /fortepian/Grażyna Ciołek /wiolonczela/Jacek Wota /ksylofon/Jan Tatarczyk /klarnet/Małgorzata Ryk /flet/Zbigniew Gębołyś-Łozowski /kontrabas/   Tytuł: Karnawał zwierzątAutor: Camille Saint-SaënsStopień trudności: dla wszystkichNotacja muzyczna: książeczka obrazkowaWydawnictwo: Dux Recording ProducersFormat: 32 str., 214x196 mm, twarda oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 5902547004235 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Saint Blues KBB-II/DHS King Blues Bass Darkburst Quilt gitara basowa
Saint Blues Mississippi Bluesmaster P90 Black Top gitara elektryczna
Musoneo Produkcja muzyczna z Ableton Push - kurs video PL, wersja elektroniczna
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl