Nuty: nauka gry na basie


Bass Builders: Reggae Bass - Ed Friedland (+ audio online)

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kompletny przewodnik po reggae i jamajskich stylach gitary basowej. Publikacja obejmuje między innymi early ska, rock steady, roots reggae, dub, modern ska, dance hall. Książka zawiera praktyczne wskazówki wykonawcze, oddzielne lekcje dla każdego stylu, przykładowe zagrywki i riddimy. Wszysko zapisane w nutach oraz tabulaturze. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Tytuł: Bass Builders: Reggae Bass - Ed FriedlandAutor: Ed FriedlandStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara basowaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura, akordySeria: Bass BuildersWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 32 str., A4, oprawa miękka, kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780793545865 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Source Audio SA 251 One Series Ultrawave Multiband Bass Processor efekt gitarowy
Source Audio Soundblox PRO Bass Envelope Filter efekt basowy
Source Audio SA 246 - One Series AfterShock Bass Distortion, efekt gitarowy
MEC Potencjometr gitarowy Bass-Treble 47K-Log MEC Pot Bass-Treble 47K-A
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl