Nuty: nuty na pianino rozrywka

6 of the Best: Grease (PVG) - melodia, nuty na fortepian, akordy gitarowe i słowa

69 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 6 najpopularniejszych utworów z musicalu "Grease", którego akcja toczy się w 1959 roku w fikcyjnym liceum Rydell w Chicago i porusza takie problemy społeczne, jak ciąże nastolatek i powstawanie gangów. Jego tematy obejmują miłość, przyjaźń, bunt nastoletni w okresie dojrzewania oraz konflikty klasowe. Wydanie obejmuje ścieżkę dźwiękową tej produkcji opracowaną na fortepian, głos i gitarę. Zawiera wszystkie teksty i dokładną partię dla wokalisty, któremu mogą towarzyszyć inne instrumenty. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Wydania oznaczone jako PVG (Piano Vocal Guitar - Fortepian Melodia Gitara) zawierają zapis nutowy linii melodycznej, nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa do piosenek zamieszczonych w publikacji. Więcej o nutach PVG przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje Spis treści: There Are Worse Things I Could Do You'Re The One That I Want Grease - Theme Song Greased Lightnin' We Go Together Summer Nights Tytuł: 6 of the Best: GreaseAutor: Warren Casey, Jim JacobsStopień trudności: dla początkującychInstrument: głos, fortepian, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 80 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571532582 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl