London - TOP wydarzenia 05-06 2024

London Fashion Week, London International Music Festival, London Art Fair, London Film Festival, London Comedy Festival

W najbliższym czasie miasto Londyn będzie gościć kilka wydarzeń kulturalnych, które przyciągną miłośników mody, muzyki, sztuki, filmu oraz komedii z całego świata.

London Fashion Week, odbywający się od 14 do 18 września, to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Podczas tego tygodnia projektanci prezentują najnowsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2022. Wśród artystów, którzy zaprezentują swoje prace warto zwrócić uwagę na takie marki jak Burberry, Victoria Beckham czy Vivienne Westwood.

London International Music Festival, który rozpocznie się 21 września, to niezapomniana uczta dla miłośników muzyki z różnych gatunków. W programie festiwalu znajdują się koncerty klasyczne, jazzowe, rockowe oraz popowe. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Elton John, Dua Lipa czy Rolling Stones.

London Art Fair, która odbędzie się od 6 do 10 października, to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w sztuce współczesnej. Wystawcy prezentować będą prace artystów z całego świata, a wśród nich znajdą się zarówno uznanie twórcy, jak i młode talenty.

London Film Festival, który rozpocznie się 13 października, to obowiązkowy punkt programu dla kinomanów. Podczas festiwalu będzie można obejrzeć premiery najnowszych produkcji filmowych z różnych stron świata, w tym zarówno filmy fabularne, dokumentalne jak i krótkometrażowe.

London Comedy Festival, które odbędzie się od 20 do 24 października, to doskonała okazja do rozśmieszenia się w towarzystwie najlepszych komików. Na scenie pojawią się tacy artyści jak Ricky Gervais, Sarah Millican czy Jimmy Carr.

Wszystkie wymienione wydarzenia to niepowtarzalna okazja do doświadczenia kulturalnej różnorodności Londynu oraz poznania najnowszych trendów w dziedzinie mody, muzyki, sztuki, filmu oraz komedii. Nie warto ich przegapić!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. London - pełna lista wydarzeń

Video


Nuty


Produkty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl