Nuty: Nuty

The Canadian Brass - Easy Classics arranged for brass quintet - Conductor’s Score - Charles Sayre - nuty na kwintet blaszany (partytura)

73 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Canadian Brass to kanadyjski kwintet dęty blaszany założony w 1970 roku w Toronto w Ontario przez Charlesa Daellenbacha (tuba) i Gene'a Wattsa (puzon), z waltornistą Graeme'em Page i trąbkami Stuartem Laughtonem i Billem Phillipsem uzupełniającymi kwintet. Od 2018 roku  w grupie pozostał tylko Daellenbach z oryginalnego jej składu. Pozostali członkowie to trębacze Caleb Hudson i Chris Coletti, waltornista Jeff Nelsen i puzonista Achilles Liarmakopoulos. Grupa znana jest z humoru podczas występów na żywo i charakterystycznych strojów (czarne garnitury i białe buty). Zespół Canadian posiada bibliotekę zawierającą ponad 600 kompozycji i aranżacji napisanych specjalnie dla nich. Kwintet został okrzyknięty jednym z najpopularniejszych zespołów dętych na świecie w 2015 roku przez The Washington Post. Pojawili się we wszystkich głównych sieciach telewizyjnych w Ameryce Północnej, The Tonight Show Star z Johnnym Carsonem, CBS Sunday Morning i Hunan TV w Chinach. Publikacja zawiera 8 utworów z repertuarów tej grupy, zaaranżowanych na kwintet blaszany. Opracowanie zawiera nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Austrian Hymn (Haydn) Break Forth, O Beauteous, Heavenly Light In The Hall Of The Mountain King Kittery (Billings) O Sacred Head, Now Wounded Tallis Canon Victorious Love (Gastoldi) When Jesus Wept Tytuł: The Canadian Brass - Easy Classics arranged for brass quintet - Conductor’s Score - Charles SayreAutor: The Canadian Brass; Aranżacja: Chuck Sayre Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: tuba, 2 trąbki, puzon, waltornia Notacja muzyczna: zapis nutowy, partytura Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 24 strony, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9781458401533 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Charles Ray - Gold classics (utwory na fortepian, wokal i gitar)
MEC Vintage Humbucker 4 pole conductor, 4 - 5 string przetwornik gitarowy
Varytec Easy Scan XT 3 LED DMX skaner - efekt świetlny
Showtec Easy 16 - sterownik DMX
Charles Gounod

Charles Gounod

Francuski kompozytor, twórca opery oraz utworów religijnych. Urodził się w 1818 roku w Paryżu, gdzie zakochany w muzyce postanowił kształcić się w Paryskim Konserwatorium.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl