Nuty: nuty na fortepian

Summertime Variations op. 20 - George Gershwin, Fazıl Say - The Virtuoso Piano Transcription Series Volume 16 - nuty na fortepian

72 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór zaaranżowany przez Fazıla Say (turecki pianista i kompozytor), inspirowany muzyką Georga Gershwina. To trzecia aranżacja Gershwina tego kompozytora i pierwsza na fortepian solo. Rozpoczyna się i kończy bardzo cicho. Całość melodii stanowi następnie podstawę rozkołysanych i niezwykle wirtuozowskich wariacji presto w części środkowej. Utwór idealny na bis lub podczas występów na festiwalach jazzowych. Nuty na fortepian, dla zaawansowanych. Tytuł: Summertime Variations op. 20 - George Gershwin, Fazıl Say - The Virtuoso Piano Transcription Series Volume 16Autor: George Gershwin, Fazıla SayStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: A4, oprawa miękka Język wydania: niemieckiISBN: 9790001168090 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Really easy piano
PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
The Transcription Ensemble

The Transcription Ensemble

Trio The Transcription Ensemble zostało założone w 2007 roku przez Yorgosa Kandylidisa, Christosa Grimpasa i Nikosa Zafranasa. Regularnie koncertują jako soliści oraz kameraliści w Grecji oraz wielu europejskich krajach.

Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl