Nuty: nauka gry na skrzypcach

Step by Step 2A: An Introduction to Successful Practice for Violin - Kerstin Wartberg (+ audio online) - szkoła gry na skrzypcach

107 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Step by Step to zbiór podręczników do nauki gry na skrzypcach w oparciu o autorską metodę Kerstin Wartberg. Przedstawiona część 2 skupia się na nauczaniu prawidłowych, odpowiednich dla dzieci nawyków ćwiczeniowych, począwszy od słuchania, śpiewania i tańczenia, a skończywszy na graniu muzyki. Przedstawione pomysły, w tym informacje dla rodziców i wskazówki dotyczące ćwiczeń, powinny stymulować codzienną praktykę, a także uczynić ją bardziej efektywną. Wydanie wzbogacone jest o nowe aranżacje fortepianowe autorstwa Davida Andrussa. Niniejszy tom jest kompletną wersją opartą na Suzuki Violin School, Volume 2. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje Tytuł: Step by Step 2: An Introduction to Successful Practice for Violin - Kerstin Wartberg (+ audio online)Autor: Kerstin WartbergStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 60 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739041031 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rohema Percussion STEP 707 paki perkusyjne
Mooer Pitch Step, Octave Pedal efekt gitarowy
Mooer Free Step, Wah & Volume Pedal efekt gitarowy
Schlagwerk Krix10 Rhythm Step talerze perkusyjne mocowane do butw

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl