Nuty: Nuty

Notatnik Pianistyczny prenumerata wersja cyfrowa (pliki PDF) - 4 numery

120 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


UWAGA! Prenumeratę zamawiaj w osobnym zamówieniu. Dziękujemy! Notatnik pianistyczny to nowe, wyjątkowe czasopismo dla każdego pianisty zawierające niezawodne źródło inspiracji i wiedzy. Notatnik dostarcza bogatą zawartość, która wzbogaci Twoje umiejętności, poszerzy wiedzę muzyczną i dostarczy niezwykłej przyjemności z gry na fortepianie. Czasopismo przeznaczone jest dla wszystkich pianistów: utrzymujących się z grania, nauczania, grających dla przyjemności, uczęszczających do szkół czy uczących się samodzielnie. Opracowania utworów to jedna z kluczowych sekcji tego czasopisma. Znajdziesz w niej szczegółowe analizy i interpretacje znanych kompozycji. Za sprawą sekcji "Graj bez nut" nauczysz się łączyć akordy i poznasz zapisy używane w muzyce rozrywkowej i jazzie. Dzięki dostępnym ćwiczeniom będziesz mógł ćwiczyć umiejętność tworzenia akompaniamentu. Część poświęcona filozofii muzyki wprowadzi Cię w fascynujący świat gry na fortepianie gdzie odkryjesz głębsze przemyślenia na temat roli i znaczenia muzyki w Twoim życiu. Z fortepianowej fonoteki dowiesz się, na co zwracają uwagę słuchacze podczas koncertów. Poznasz również interesujące informacje o duetach i innych formach muzycznych. W sekcji recenzji znajdziesz opinie ekspertów na temat różnych publikacji. Na końcu czasopisma znajdziesz znakomite opracowania kilku utworów. Wydanie w wersji cyfrowej PDF obejmuje 4 numery czasopisma. Cztery numery w 2024 roku. Plan wydawniczy kwartalnika Notatnik pianistyczny:Nr 1 - pierwszy bezpłatny numer w wersji cyfrowej (PDF) dostępny do pobrania na stronie Notatnik PianistycznyNr 2 - październik 2023 archiwalny numer możesz kupić >>> tutajNr 3 - styczeń 2024Nr 4 - kwiecień 2024Nr 5 - lipiec 2024Nr 6 - październik 2024 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Zeszyt do nut/notatnik dla perkusistw, A4, 100 stron
Parker PDF 40 B gitara elektryczna black
AN Zeszyt do nut/notatnik A4, 100 stron
Toontrack EZX DFH biblioteka brzmie [EZdrummer, Superior Drummer], legendarny pakiet Drumkit From Hell, dodatkowe pliki MIDI - Fredrik Thordendal [Meshuggah], Tomas Hakke [Meshuggah], Owe Lingvall [Nocturnal Rites]

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl