1. Start
  2. Muzyczna zabawa - muzykoterapia w praktyce - Zalewski (+ płyta CD)
Portal Muzyczny.pl
: Muzyczna zabawa - muzykoterapia w praktyce - Zalewski (+ płyta CD)
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Kategorie

Muzyczna zabawa - muzykoterapia w praktyce - Zalewski (+ płyta CD)

Ostatnia sztuka.
W książce Autor zebrał i opisał własne doświadczenia zawodowe przedstawiając je w prostym modelu muzykoterapii grupowej wspomagającej pracę nad komunikacją dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i dziecięcym porażeniem mózgowym, uwzględniającej możliwości percepcyjno-motoryczne takich osób. Książka w części teoretycznej została podzielona na dwa główne działy: wspomaganie rozwoju dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i mózgowym porażeniem dziecięcym oraz wspomaganie rozwoju dzieci przedszkolnych.

W części praktycznej autor przedstawia nam terapię śpiewem. Są to zabawy muzyczno-ruchowe przeznaczone dla dzieci przedszkolnych z nieharmonijnym rozwojem mowy. Autor podejmuje tym samym próbę integracji wszystkich działań procesu wychowania przedszkolnego dotyczących rozwoju kompetencji językowych, rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat.
Książka jest wartościowa merytorycznie, mądra życiowo, potrzebna i pożyteczna społecznie, a przy tym pilnie oczekiwana przez wielu rodziców, a także pedagogów, logopedów i innych terapeutów.

Spis zagadnień teoretycznych poruszanych w książce został zamieszczony na skanie poniżej zdjęcia głównego. Do książki dołączona została płyta CD z utworami zawartymi w poradniku.

Tytuł: Muzyczna zabawa 
Autor: Mirosław Zalewski
Stopień trudności: -
Instrument: -
Notacja muzyczna: zapis nutowy, słowa
Wydawnictwo: Fosze
Format: 125 str., A5, miękka oprawa, w komplecie z płytą CD
Język wydania: polski
ISBN: 9788388845987

zobacz w księgarni Alenuty.pl 22.00 PLN »

Kontakt ze sklepem:
tel.:61 624 20 55, 501 439 414
email:  sklep@alenuty.pl
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl