Nuty: Nuty

Mark Andreas Giesecke, Wessela Kostowa: Compendium der 4-Mallet-Techniken - kompendium technik 4 pałkowych na wibrafon, marimbę i inne perkusyjne inst

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik gry na melodycznych instrumentach perkusyjnych, w szczególności na marimbie i wibrafonie dotyczący gry z życiem 4 pałek. W książce są zawarte objaśnienia dotyczące technik czteropałkowych, ćwiczenia techniczne oraz etiudy na wibrafon i marimbę. Pozycja jest odpowiednia zarówno dla zaznajomionych już z technikami czteropałkowymi, jako uporządkowanie i poszerzenie wiedzy, jak i dla początkujących w tej dziedzinie. Tytuł: Compendium der 4-Mallet-Techniken Autor: Mark Andreas Giesecke, Wessela KostowaInstrument: wibrafon, marimba, melodyczne instrumenty perkusyjne Wydawnictwo: Zimmermann Format: 60 str Język wydania: niemiecki ISMN: 9790010802640 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Remo Talking Drum Mallet Tamani Mallet TD-1008-70
AN Wenclewski Jacek ″Kilka riffw kilka technik″ + DVD
DV Mark Mini Twelve kolumna gitarowa 1x12″
Rohema Percussion 61469 Tom-Tom Mallet

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl