Nuty: Nuty

Mapac Choir Folder Black - teczka na nuty dla chóru czarna 24x32x2cm

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szukasz teczki dla chóru? Teczka do nut Mapac Choir Folder Black to doskonały sposób na estetyczne i wygodne przechowywanie luźnych kartek z nutami. Ten czarny folder jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego z obszyciem z materiału. Posiada elastyczne zapięcie, a wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie chóralnych arkuszy podczas koncertu lub ćwiczeń. Tutaj można zakupić folijki do teczki porządkujące nuty Specyfikacja: • Antypoślizgowy uchwyt na grzbiecie • Lekki, trwały materiał • 10 strun (gumek) na nuty • Praktyczne kieszenie wewnętrzne • Nit pętelkowy z łatwym otwieraniem • Bezpieczne zamknięcie • Wizytówka i uchwyt na długopis • Wymiary: 240 x 320 x 20 mm zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Bag Nuty / czarna
VGS (VG500102) Gitara koncertowa VGS Student czarna Rozmiar 1/4 czarna
Sontronics HYPER Capsule Black wymienna kapsua do STC-1 i STC-1S (czarna), charakterystyka hyperkardioidalna
Sontronics OMNI Capsule Black wymienna kapsua do STC-1 i STC-1S (czarna), charakterystyka dooklna
Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski

Jan Łukaszewski Uznawany za jednego z najznakomitszych w Europie specjalistów w dziedzinie muzyki chóralnej. Dyrygent, dyrektor naczelny i artystyczny Polskiego Chóru Kameralnego Schola Cantorum Gedanensis.

Karl Sollak

Karl Sollak

Karl Sollak, rodowity wiedeńczyk, rozpoczął karierę muzyczną jako członek Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. Później studiował grę na rogu, pianinie i dyrygenturę w tamtejszej szkole muzycznej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl