Nuty: nauka gry na skrzypcach

Joining the Dots for Violin - ABRSM Grade 2 - Alan Bullard - ćwiczenia i utwory do nauki gry a vista - nuty na skrzypce

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór ćwiczeń do nauki czytania nut a vista na skrzypcach. Wydanie wzbogacone zostało o dłuższe utwory solowe oraz duety i tria mające na celu praktycznej i szybkiej nauce grania z nut. Znajdują się w nim także krótkie ćwiczenia techniczne pomagające w rozwijaniu sprawności palców i dłoni. Książka jest zgodna z sylabusem ABRSM i zawiera materiały przygotowujące skrzypków do egzaminów ABRSM z czytania nut a vista na Grade 2. Tytuł: Joining the Dots for Violin - ABRSM Grade 2 - Alan BullardAutor: Alan BullardStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMSeria: Joining the DotsFormat: 24 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781848495852 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Boston VIST-20 statyw do skrzypiec
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
PWM Huws Jones Edward - Violin Star vol. 1 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Huws Jones Edward - Violin Star vol. 2 (utwory na skrzypce + CD)
Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl