Nuty: nuty na klarnet

Jazz & Blues: Clarinet - 14 standardów - nuty na klarnet (+ audio online)

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


To wdanie to wyjątkowa antologia muzyki jazzowej i bluesowej. Publikacja zawiera aż 14 kultowych standardów w znakomitych opracowaniach na klarnet. Wśród nich znajduję się m.in Fly Me To The Moon, A Night In Tunisia czy Take The “A” Train. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Bernie's Tune Cry Me A River Desafinado Fever Fly Me To The Moon (In Other Words) God Bless' The Child Harlem Nocturne Moonglow A Night In Tunisia One Note Samba (Samba De Uma Nota So) Opus One Satin Doll Take The “A” Train Yardbird Suite Tytuł: Jazz & Blues: Clarinet - 14 standardówAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: klarnetNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 32 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634004421 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
PWM Rni - After midnight. Jazz & Blues love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
Neotech Pasek na klarnet Clarinet Loop Strap czarny, d. 44,5 - 58,4 cm
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl