Nuty: Nuty

Diana Małgorzata Sienkiewicz: Impresje - nuty na obój i fortepian

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na obój z fortepianem cyklu 'Impresje' autorstwa Diany Małgorzaty Sienkiewicz. Spis utworów: 1. Impresja;2. Mazurek;3. Przebudzenie;4. Psotny walczyk;5. Rozmowa;6. Melodia na pięciu dźwiękach;7. Pogodny dzień;8. Prośba;9. Łódeczka na jeziorze;10. Ptasie trele;11. Wiosenny wietrzyk;12. Wspomnienie;13. Zaśnij syneczku Tytuł: Diana Małgorzata Sienkiewicz - Impresje na Obój i Fortepian Autor: Diana Małgorzata Sienkiewicz Stopień trudności: dla początkujących Instrument: obój, fortepianFormat: A4, str. 41+19, miękka okładka Wydawnictwo: Contra Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
AN Majewski Artur ″Proste impresje na gitar solo″ ksika + CD
Admira Diana gitara klasyczna
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl