Zakopane - TOP wydarzenia 05-06 2024

W nadchodzących dniach miłośnicy muzyki będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Zakopanem - Platynowym koncercie z okazji 55-lecia zespołu Czerwone Gitary. Koncert odbędzie się w Centrum Kongresowym "Gerlach" w Nosalowym Dworze Resort & Spa 8 lutego 2025 roku. Ceny biletów rozpoczynają się od 130 PLN.

Zespół Czerwone Gitary, jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce, zaprezentuje swoje największe przeboje oraz nowe utwory. Będzie to wyjątkowa okazja dla fanów muzyki lat 60. oraz wszystkich miłośników polskiej muzyki popularnej.

Jednak koncert Czerwonych Gitar to nie jedyna atrakcja, która czeka na mieszkańców i turystów w Zakopanem. W najbliższych dniach odbędą się także inne wydarzenia kulturalne, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom sztuki i rozrywki.

Warto zwrócić uwagę na koncerty lokalnych muzyków w popularnych miejscach, takich jak Szałas na Gubałówce czy Karczma Bacówka. W tych miejscach można nie tylko posłuchać dobrej muzyki, ale także skosztować regionalnych potraw i poczuć niepowtarzalny klimat górskiej zabawy.

Dla miłośników kultury i sztuki niezwykle atrakcyjne będą także wystawy malarstwa oraz rękodzieła regionalnego, które organizowane są regularnie w galeriach sztuki w centrum Zakopanego. To doskonała okazja na zakup unikatowych pamiątek oraz spotkanie ze znanymi twórcami.

Zakopane to nie tylko miasto góralskiej tradycji, ale także ożywione centrum kulturalne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do śledzenia lokalnego kalendarza wydarzeń i uczestnictwa w atrakcjach kulturalnych, które czekają na nas w najbliższym czasie!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Zakopane - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl