Wałbrzych - TOP wydarzenia 07-08 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Wałbrzychu

Wałbrzych szykuje się na gorący weekend pełen muzyki, sztuki i rozrywki. Na liście wydarzeń nie zabraknie koncertu Free Blues Band - Special Blues Show i Tribute to Deep Purple, który odbędzie się w Klubie Apropos.

To będzie niezwykła noc, wypełniona dźwiękami bluesa i rockowej energii. Free Blues Band zachwyci publiczność swoim talentem, a hołd złożony Deep Purple sprawi, że nikt nie będzie mógł pozostać obojętny.

Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 20:00. Ceny biletów zaczynają się od 40.0 PLN, więc nie zwlekaj z zakupem - miejsc jest ograniczona ilość, a wiadomo, że tego typu wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zaplanuj swój wieczór już teraz, aby cieszyć się niezapomnianym koncertem w towarzystwie utalentowanych artystów. Klub Apropos z pewnością zapewni odpowiednią atmosferę dla wszystkich miłośników bluesa i rocka.


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Wałbrzych - pełna lista wydarzeń

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl