Wałbrzych - TOP wydarzenia 02-03 2024

Już w najbliższych tygodniach mieszkańcy Wałbrzycha będą mieli okazję uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych. Na liście planowanych występów znajdują się zarówno koncerty muzyczne, spektakle teatralne, jak i wieczory stand-up.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest koncert zespołu Cztery Pory Miłowania, który odbędzie się 15 marca w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Bilety na to wydarzenie kosztują od 80 PLN.

Kolejnym interesującym punktem programu jest występ Michała Bajora z programem "No, a ja?" w Filharmonii Sudeckiej 26 maja. Bilety na ten koncert dostępne są już od 129 PLN.

Do Wałbrzycha powróci także Anna Mucha w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem" na scenie Filharmonii Sudeckiej 2 marca. Ceny biletów rozpoczynają się od 100 PLN.

Na fanów stand-upu czeka wieczór z Rafłem Rutkowskim, który 8 marca zabawi publiczność w Starej Kopalni. Bilety na jego program "Żarty dla mas" można nabyć już od 60 PLN.

Miłośnicy komedii będą mieli okazję obejrzeć kontynuację hitowego spektaklu "Na gorącym uczynku" w Filharmonii Sudeckiej 9 marca. Bilety na ten wieczór rozrywki kosztują 100 PLN.

Dla miłośników stand-upu przygotowany został także program "Ukąszona" z udziałem Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 2 kwietnia w Starej Kopalni. Bilety na ten występ dostępne są od 70 PLN.

Wszystkie powyższe wydarzenia odbędą się w Wałbrzychu, zapewniając mieszkańcom miasta bogaty kalendarz kulturalny na nadchodzące tygodnie. Niezależnie od preferencji artystycznych, każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i spędzić wieczór w miłym towarzystwie.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Wałbrzych - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl