Sosnowiec - TOP wydarzenia 11-12 2023

Już wkrótce miasto Sosnowiec stanie się areną niezwykłych wydarzeń kulturalnych, muzycznych i artystycznych. Oto lista najbliższych wydarzeń, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom rozrywki i sztuki.

Na start, w dniu 8 grudnia w Komin Music Cafe odbędzie się Friday Blues Night, gdzie na scenie zobaczymy Śląską Grupę Bluesową oraz Onus Blues. Bilety możemy nabyć już od 40 złotych.

Kolejne wydarzenie odbędzie się 10 grudnia, również w Komin Music Cafe, gdzie na scenę wejdą Sebastian Riedel oraz Michał Kielak. To będzie niezwykły wieczór muzyki w niezwykłym miejscu. Ceny biletów rozpoczynają się od 50 złotych.

Wybierając się na kolejne wydarzenie, będziemy mieli okazję posłuchać największych przebojów The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach. Jazz Beatles / Imienowski Jazz Set w Komin Music Cafe zabiorą nas w muzyczną podróż. Koncert odbędzie się 15 grudnia, a bilety dostępne są od 70 złotych.

Dla miłośników świąt Bożego Narodzenia 16 grudnia w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych odbędzie się koncert "Gwiazdo świeć, Kolędo leć". Wystąpią Alicja Majewska, Olga Bończyk, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz. Bilety można nabyć od 99 złotych.

17 grudnia w Komin Music Cafe zobaczymy Kapitana Nemo oraz zespół Sexy Suicide. Ta niezwykła kombinacja zapewni nam niezapomnianą dawkę rozrywki i muzyki. Bilety dostępne będą od 50 złotych.

Kolejne wydarzenia będą miały miejsce w przyszłym roku. 14 stycznia w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA wystąpi Ryszard Rynkowski, który przedstawi swoje największe przeboje. Biletów można szukać od 109 złotych.

4 lutego w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych będziemy świętować 50 lat na estradzie z Andrzejem Sikorowskim i zespołem. To niezapomniany wieczór dla miłośników muzyki autorskiej. Bilety na to wydarzenie można nabyć od 130 złotych.

23 lutego w Komin Music Cafe odbędzie się koncert z udziałem FARBEN LEHRE, THE BILL, LENIWIEC oraz innych artystów z cyklu "Punky Reggae Live". Bilety rozpoczynają się od 80 złotych.

17 marca w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA będzie można usłyszeć Macieja Maleńczuka oraz Rhythm Section. Bilety są dostępne od 120 złotych.

Na zakończenie przedstawiamy koncert Anity Lipnickiej, który odbędzie się 26 maja w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych. Bilety na ten wyjątkowy wieczór można nabyć już od 129 złotych.

To tylko kilka z wielu niezwykłych wydarzeń, które czekają na nas w mieście Sosnowiec. To idealna okazja, aby wypełnić swój czas muzyką, sztuką i rozrywką. Niezależnie od preferencji muzycznych czy artystycznych, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zwlekaj, rezerwuj bilety już teraz i ciesz się niezapomnianymi wieczorami w mieście Sosnowiec.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Sosnowiec - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl