Sosnowiec - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Sosnowcu

W najbliższym czasie w Sosnowcu odbędą się trzy niezwykłe wydarzenia artystyczne, które z pewnością zainteresują miłośników kultury, muzyki i sztuki.

1. Kolejna podróż od opery do musicalu!

11 maja 2025 roku w Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA, będzie miała miejsce niezwykła podróż od opery do musicalu. Artysta Pop Opera zaprezentuje niezapomniane utwory w wyjątkowym aranżacji. Miejsce: Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA. Cena biletów już od 125 PLN.

2. Polska Noc Kabaretowa 2024

24 listopada 2024 roku w Zagłębiowskim Parku Sportowym - ArcelorMittal Park, odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2024. Artysta Polska Noc Kabaretowa zaprezentuje swoje najnowsze programy kabaretowe. Nie zabraknie rozśmieszających skeczy i piosenek. Cena biletów już od 159 PLN.

3. W nowym programie

7 grudnia 2024 roku w Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA, Kabaret Nowaki zaprezentuje swój najnowszy program. Artyści obiecują mnóstwo śmiechu i zabawy. Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru! Cena biletów już od 130 PLN.


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Sosnowiec - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl