Przemyśl - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższym czasie w Przemyślu odbędą się wiele interesujących wydarzeń kulturalnych, muzycznych oraz rozrywkowych. Warto już teraz zaplanować swoje wolne wieczory, by nie przegapić żadnego spektakularnego koncertu czy recitalu!

Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie koncert wraz z zespołem w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, gdzie wystąpi znany artysta Paweł Motyl. Bilety rozpoczynają się od 100 PLN, więc warto zdobyć je już teraz. Kolejnym nietuzinkowym wydarzeniem będzie recital Zbyszka Zamachowskiego z okazji 40-lecia jego pracy artystycznej, który odbędzie się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Nie może także zabraknąć koncertu Czarnego Ziutka z Killerami w Pubie Niedźwiadek oraz unplugged koncertu Michała Wiśniewskiego na Zamku Kazimierzowskim. Wszystkie te wydarzenia obiecują niezapomniane przeżycia muzyczne i artystyczne.

Warto również zarezerwować czas na koncerty takich artystów jak Andrzej Korycki i Dominika Żukowska czy Cztery Pory Miłowania, które będą miały miejsce w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Niezwykła atmosfera koncertów zapewne zachwyci i poruszy serca wszystkich miłośników muzyki.

Na koniec, dla fanów polskiej estrady, polecamy koncert Pierwszej Damy Polskiej Estrady - Edyty Geppert, który odbędzie się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne już teraz, więc nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce na jednym z najbardziej energetycznych i magicznych wydarzeń w Przemyślu!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Przemyśl - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl