Ostrowiec Świętokrzyski - TOP wydarzenia 02-03 2024

W mieście Ostrowiec Świętokrzyski zbliżają się ciekawe wydarzenia kulturalne, które z pewnością zainteresują miłośników muzyki i sztuki.
Jednym z zaplanowanych koncertów jest koncert z okazji Dnia Kobiet w Kameleon Klubie, gdzie wystąpią Martyna Puszka-Maziarz i Marcin Maziarz. Bilety można nabyć już od 30 PLN. Kolejnego dnia na scenie Kameleon Klubu zagra Mike Parker Trio, a ceny biletów startują od 70 PLN.
W połowie marca nie zabraknie też energicznych dźwięków zespołu Workaholic, który zapowiada niezapomniane przeżycia muzyczne.
Następnie, w kwietniu, Kameleon Klub zaprasza na koncert Boogie Mama + Witek Bielski, gdzie bilet wstępu kosztuje 60 PLN.
W kolejnych tygodniach, także w Kameleon Klubie, będzie miała miejsce wystawa zespołu Rose Merry oraz koncert Queen Symfonicznie w Centrum Tradycji Hutnictwa.
Na początku maja na scenie Centrum Tradycji Hutnictwa pojawi się Michał Bajor z programem "No, a ja?", a także Alicja Majewska, która zaprezentuje piosenki Korcza i Andrusa.
W czerwcu, onieśmieljąca atmosfera koncertu MAMMA MIA z okazji Dnia Matki w Kinie Etiuda zakończy ten bogaty sezon wydarzeń kulturalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wszystkie informacje o cenach biletów i miejscach wydarzeń można znaleźć na stronach organizatorów. Jeden jest pewny - w Ostrowcu Świętokrzyskim nie brakuje kultury i rozrywki dla wszystkich!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Ostrowiec Świętokrzyski - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

ostrowiec-swietokrzyski 2024-02-27
SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

ostrowiec-swietokrzyski 2024-02-28
SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

SOWA (SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim) - bilety

ostrowiec-swietokrzyski 2024-02-29
1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl