Lubin - TOP wydarzenia 11-12 2023

Najbliższe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w mieście Lubin

Wielbiciele muzyki lat 60. i fenomenu The Beatles nie mogą przegapić jubileuszu zespołu The Liverpool. 9 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 odbędzie się niezwykłe wydarzenie - obchody 25-lecia zespołu w Centrum Kultury MUZA w Lubinie - Restauracji Muza. Będzie to doskonała okazja do przeżycia wyjątkowego koncertu, będącego hołdem dla legendarnej grupy muzycznej. To coś, czego nie można przegapić!

19 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 w Pubie Euforia odbędzie się program "Uważaj na słowa!" prowadzony przez Macieja Lobo Linka. Ten utalentowany artysta zapewni publiczność namiastkę kabaretowego humoru i doskonałej zabawy. Bilety są dostępne już od 35 PLN, dzięki czemu każdy będzie mógł dołączyć do tego rozrywkowego wieczoru.

27 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00 w Centrum Kultury Muza odbędzie się wydarzenie zatytułowane "Zborowska, Żurawski / Czernecki, Głowacki, Zakościelny, Korcz, Sasak, Hycnar". Na scenie pojawi się zespół o nazwie Nic się nie stało, który zapewni niezapomniane przeżycia wszystkim miłośnikom muzyki. Bilety na to wydarzenie są dostępne już od 110 PLN.

Na fanów stand-upu czeka w lutym wiele ciekawych wydarzeń. 1 lutego 2024 roku odbędzie się "Czas na Stand-up" w Ave Cezar, gdzie wystąpią Wojtek Kamiński i Michał "Mimi" Zenkner. Bilety można nabyć już od 50 PLN. Z kolei 15 lutego 2024 roku Rafał Sumowski wystąpi w programie "Skok w blok" w Ave Cezar. Cena biletów rozpoczyna się od 30 PLN.

W Centrum Kultury Muza 3 lutego 2024 roku będzie można świętować 50-lecie spektaklu zespołu Kwartet. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji. Bilety są już dostępne od 110 PLN.

9 lutego 2024 roku o 19:00 w Centrum Kultury Muza odbędzie się jubileuszowy koncert kabaretu Skeczów Męczących, zatytułowany "Jeszcze nigdy nie było tak dobrze". Bilety są dostępne od 110 PLN i dają szansę na przeżycie wieczoru pełnego humoru i doskonałej rozrywki.

Na miłośników teatru czeka spektakl "Petarda" w reżyserii Jerzego Bończaka. Ten komediowy spektakl będzie można obejrzeć 18 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 i o 19:00 w Centrum Kultury Muza. Bilety na to wydarzenie są dostępne od 100 PLN.

Niekwestionowani artyści, różnorodność stylów muzycznych i doskonałe miejsca organizacji wydarzeń sprawiają, że Lubin jest prawdziwą oazą dla miłośników kultury, muzyki, sztuki i rozrywki. Niezależnie od preferencji, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy, że te wydarzenia są tylko jednymi z wielu, które czekają na nas w tym pięknym mieście. Bądźmy na bieżąco i korzystajmy z możliwości, jakie daje nam Lubin!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Lubin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl