Kutno - TOP wydarzenia 06-07 2024

W najbliższym czasie w mieście Kutno czekają nas niezwykłe wydarzenia kulturalne, muzyczne i rozrywkowe. Na horyzoncie pojawiają się koncerty, spektakle i występy artystów, które zapowiadają niezapomniane doznania dla wszystkich miłośników sztuki.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest "DIAMENTOWY KONCERT 60 LECIA" z udziałem legendarnej grupy muzycznej CZERWONE GITARY. To niepowtarzalna okazja, aby uczcić 60 lat działalności zespołu i wspólnie przeżyć wieczór pełen emocji. Koncert odbędzie się w Kutnowskim Domu Kultury, a ceny biletów startują od 135 PLN.

Kolejną propozycją wartą uwagi jest spektakl "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" prezentowany przez grupę artystyczną Klimakterium 2. To nie tylko moment pełen humoru, ale także refleksji na temat dojrzewania i zmian w życiu kobiet. Wydarzenie zaplanowane jest również w Kutnowskim Domu Kultury, a bilety można nabyć już od 120 PLN.

Dla miłośników muzyki elektronicznej i niezwykłych brzmień doskonałą okazją będzie koncert "25 lat Mumio w 25 kawałkach" autorstwa zespołu Mumio. Ich unikalne podejście do dźwięku oraz energiczne występy na pewno porwą publiczność do tańca. Wydarzenie odbędzie się w Kutnowskim Domu Kultury, a ceny biletów rozpoczynają się od 100 PLN.

Na koniec nie możemy zapomnieć o kabarecie Paranienormalni, którzy zapraszają na swoje najnowsze show pt. "2024". To gwarancja rozśmieszenia i niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie utalentowanych artystów. Kabaret zaprezentuje się również w K
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Kutno - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl