Kutno - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kutnie

W najbliższym czasie w Kutnie odbędą się kolejne interesujące wydarzenia kulturalne, które z pewnością zainteresują mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Zaplanuj swój czas wolny i już teraz zarezerwuj bilety na najciekawsze spektakle!

DIAMENTOWY KONCERT 60 LECIA

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie - DIAMENTOWY KONCERT 60 LECIA, który odbędzie się w Kutnowskim Domu Kultury. Na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki - zespół CZERWONE GITARY, który zapewni niezapomniane przeżycia muzyczne wszystkim swoim fanom. Bilety już w sprzedaży, warto się spieszyć!

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

Dla miłośników teatru przygotowano spektakl "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał". Widowisko będzie miało miejsce w Kutnowskim Domu Kultury i zapowiada się jako niezwykła podróż przez świat emocji i humoru. Nie przegap tego wydarzenia!

25 lat Mumio w 25 kawałkach

Fani kultowych kawałków zespołu Mumio będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym koncercie "25 lat Mumio w 25 kawałkach". Miejsce: Kutnowski Dom Kultury. Czekają na Was wykonania największych przebojów i niepowtarzalna atmosfera koncertu. Zaplanuj wieczór z muzyką!

Kabaret Paranienormalni - nowy program "2024"

Na zakończenie roku artystyczne show przygotował Kabaret Paranienormalni, którzy zaprezentują swój najnowszy program "2024". Tańce, śpiew, skecze i mnóstwo śmiechu - tego wszystkiego możecie
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Kutno - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl